Doprava


Chceme sa priblížiť k vám, našim zákazníkom, nie len širokou škálou produktov pre profesionálov a domácich majstrov, ale aj jednoduchým, pohodlným a bezpečným spôsobom objednávky a dodania tovaru.


Doprava veľkoplošných materiálov, akými sú napríklad preglejky alebo škárovky, je veľmi špecifická. Niektoré naše produkty zaberajú veľkú plochu a navyše sú pomerne ťažké. Preto sme boli motivovaní vymyslieť spôsob, ako dopraviť k našim zákazníkom tovar rýchlo, bezpečne a za rozumnú cenu. Tento tovar rozvážame našou dopravou za cenu, ktorá je priamo úmerná počtu kusov v objednávke. Našou výhodou je to, že cena za dopravu nikdy neprekročí 35€ s DPH, pričom nezáleží na množstve tovaru.

Výhodami našej dopravy sú hlavne:

  • od vyzdvihnutia po vyloženie tovaru na mieste určenia je zaručená jeho ochrana pred poškodením,
  • osobitný prístup šoféra ku každému zákazníkovi,
  • vaše otázky ohľadom produktov sú zodpovedané na mieste,
  • bezkonkurenčná cena dopravy pri neobmedzenom množstve tovaru,
  • pomoc s vykládkou tovaru za prvé dvere alebo bránu,

Všetok materiál vám príde v jeden deň a termín dodania sa riadi podľa produktu v objednávke, ktorý má najdlhšiu dobu dodania. Doba dodania je upresnená v popise pri každom produkte.


Taktiež ponúkame aj možnosť osobného odberu. Chcem vedieť viac.

Áno, je to tak. Je jedno, či si objednáte tridsať skároviek a nezáleží, či bývate v Záhorskej Vsi alebo v Novej Sedlici. Naša cena za dopravu nikdy nebude vyššia ako 35€ s DPH.


Keď si budete porovnávať ceny produktov, porovnajte si aj cenu dopravy. Rozhodnete sa rýchlo.

vigia.sk