Doprava


Chceme sa priblížiť k vám, našim zákazníkom, nie len širokou škálou produktov pre profesionálov a domácich majstrov, ale aj jednoduchým, pohodlným a bezpečným spôsobom objednávky a dodania tovaru.


Naše produkty sú z hľadiska dopravného rozdelené do dvoch kategórií.

Prvá kategória sú produkty v popise označené ako „Doprava kuriérom„.

Sú to teda všetky produkty, ktoré sa dajú odoslať v rámci balíkovej prepravy a to napr. spojovací a kotviaci materiál, príslušenstvo k plotom či terasám a pod. Tieto produkty sú expedované do troch dní od prijatia platby a sú doručované nasledujúci pracovný deň po expedícii kuriérskou službou za poplatok 4.80€ s DPH.

Druhú kategóriu tvoria ostatné produkty ako napr. stavebné, špeciálne či stolárske rezivo, veľkoplošné materiály, izolačné materiály a podobne.

Doprava veľkoplošných materiálov, akými sú napríklad rezivo, OSB dosky, preglejky, škárovky a podobne, je veľmi špecifická. Niektoré naše produkty zaberajú veľkú plochu a navyše sú poriadne ťažké. Preto sme boli motivovaní vymyslieť spôsob, ako dopraviť k našim zákazníkom tovar rýchlo, bezpečne a za rozumnú cenu. Tento tovar rozvážame našou dopravou za cenu, ktorá je priamo úmerná počtu kusov v objednávke. Našou výhodou je to, že cena za dopravu nikdy neprekročí 24€ s DPH, pričom nezáleží na množstve tovaru.

Výhodami našej dopravy sú hlavne:

  • od vyzdvihnutia po vyloženie tovaru na mieste určenia je zaručená jeho ochrana pred poškodením,
  • osobitný prístup šoféra ku každému zákazníkovi,
  • vaše otázky ohľadom produktov sú zodpovedané na mieste,
  • bezkonkurenčná cena dopravy pri neobmedzenom množstve tovaru,
  • pomoc s vykládkou tovaru za prvé dvere alebo bránu,

Príklad: Ak si objednáte napr. terasové skrutky a terasové podpery, tie budú expedované do troch dní od prijatia platby a doručené nasledujúci deň po expedícii kuriérom za poplatok 4.80€ s DPH.

Ak si objednáte terasové skrutky a podpery spolu s terasovými doskami a hranolmi v jednej objednávke, všetko vám bude doručené našou dopravou za poplatok, ktorý sa vypočíta v nákupnom košíku.

Všetok materiál vám príde v jeden deň a termín dodania sa riadi podľa produktu v objednávke, ktorý má najdlhšiu dobu dodania. Doba dodania je upresnená v popise pri každom produkte.


Po Slovensku máme pre vás aj niekoľko odberných miest. Chcem vedieť viac.


Nemám prívesný vozík a ani dodávku…

… a potrebujete kúpiť rezivo či OSB dosky na stavbu altánku alebo garáže.

Na výber máte štyri možnosti, ktoré sú:

  • vykašlete sa preto na stavbu (veď načo?…aj keď taký altánok by bodol :-)…)
  • poprosíte spoluobčana, ktorý vozík alebo dodávku má (nafta tam, nafta späť plus nejaké všimné, či fľaša…)
  • dáte si to doviezť podnikovou dopravou (pravdepodobne budú pýtať viac ako my…)
  • alebo si objednáte všetko z pohodlia domova cez Vigiu (a dopravu máte zabezpečenú :-)…)

Áno, je to tak. Je jedno, či si objednáte sto alebo dvesto hranolov a nezáleží, či bývate v Záhorskej Vsi alebo v Novej Sedlici. Naša cena za dopravu nikdy nebude vyššia ako 24€ s DPH.


Keď si budete porovnávať ceny produktov, porovnajte si aj cenu dopravy. Rozhodnete sa rýchlo.

vigia.sk