Veľkoobchod OSB – Najlacnejšie OSB dosky

Vigia.sk prináša svojim zákazníkom jedinečnú ponuku. Vieme, akou finančne náročnou je stavba kvalitného drevodomu. Teší nás však to, že vám s tým môžeme pomôcť. Ponúkame vám tie najlacnejšie OSB dosky na trhu od renomovaných a overených výrobcov ako napríklad EGGER, KRONOSPAN, SONAE ARAUCO a iných.

K montáži OSB dosiek potrebujete aj vhodné skrutky. Zadajte do dopytu k OSB doskám aj dopyt na skrutky do OSB a získate tak výhodnú cenu aj na tento materiál. Viac sa dočítate na konci tohto článku.

Najlacnejšie OSB dosky

Podmienky na získanie veľkoobchodnej ceny

Získať veľkoobchodné ceny OSB je u nás jednoduché. Pre najlacnejšie OSB dosky stačí splniť jedinú podmienku.

Zadajte si u nás dopyt pre paletové množstvo. Už pri odbere jednej palety rovnakého rozmeru môžete ušetriť nemalé finančné prostriedky.

Veľkoobchodná cena už pri odbere jednej palety rovnakého rozmeru a hrúbky.

Už pri menšej stavbe sa spotrebuje veľa štvorcových metrov OSB dosiek. Spočítajte si potrebné množstvo a ak množstvo bude rovné alebo vyššie ako je počet kusov na palete, získate veľkoobchodnú cenu.

Veľkoobchodná cena sa vzťahuje na jednu celú paletu OSB dosiek. Napríklad pre OSB EGGER pero-drážku o rozmere 2500x675mm a hrúbke 15mm platí, že na jednej palete sa nachádza 68 kusov. Na týchto 68 kusov dostanete veľkoobchodnú cenu.

Pokiaľ budete potrebovať 100 kusov, tak na 68 kusov vám dáme veľkoobchodnú cenu a na zvyšných 32 kusov dostanete stále výhodnú maloobchodnú cenu. Ak si ale objednáte rovné dve palety OSB dosiek (136 kusov), získate veľkoobchodnú cenu na celý nákup.

Prehľad o cenách a počte kusov na paletách nájdete v tabuľke nižšie.

Doprava a termín dodania

Cena dopravy za akékoľvek množstvo OSB dosiek je 24€ s DPH vrámci celého Slovenska. Termíny dodania závisia od miesta dodania, počtu kusov a požadovaných rozmerov.

Pre OSB dosky, ktoré sú bežne skladom, je doba dodania 1-7 pracovných dní. Pre OSB dosky, ktoré objednávame od dodávateľa je doba dodania 8-16 dní.

To, ktoré OSB dosky sú skladom a ktoré sú u dodávateľa sa dozviete v tabuľke nižšie.


Prehľadná tabuľka OSB dosiek

V nasledujúcich tabuľkách sa dozviete všetko potrebné k úspešnej objednávke. Ceny sú platné k dnešnému dňu a sú vrátane DPH.

Najznámejšie OSB dosky na slovenskom trhu. Rokmi overená kvalita a široké skladové zásoby. Nízky obsah formaldehydu (E1).

Maloobchodný predaj OSB EGGER nájdete tu —> OSB EGGER. Pre veľkoobchodný predaj zadajte svoj dopyt na našu emailovú adresu info@vigia.sk

Ďalší popredný výrobca OSB dosiek, ktorý má jeden zo svojich výrobných závodov aj na Slovensku. OSB dosky sú bez obsahu formaldehydu a to im predurčuje široké využitie v interiéroch.

Maloobchodný predaj OSB Superfinish ECO nájdete tu —> OSB Superfinish ECO. Pre veľkoobchodný predaj zadajte svoj dopyt na našu emailovú adresu info@vigia.sk

Kvalitné brúsené OSB dosky s pero-drážkou využijete, ak chcete mať OSB ako finálny obklad stien, podláh alebo stropov. Neobsahujú takmer žiaden formaldehyd.

Maloobchodný predaj OSB Glunz Brúsené nájdete tu —> OSB Glunz Brúsené. Pre veľkoobchodný predaj zadajte svoj dopyt na našu emailovú adresu info@vigia.sk

Skrutky do OSB dosiek

skrutky do dreva TORX
Skrutka do dreva TORX so zapustenou hlavou, žltý zinok

K montáži OSB dosiek potrebujete aj vhodné skrutky. Široký výber prevedení a rozmerov nájdete v kategórii Skrutky do dreva. Pre pohodlnú a rýchlu montáž vám odporúčame skrutky do dreva TORX so zapustenou hlavou. Hlava TORX má väčšiu plochu na prenos krútiaceho momentu a tak sa bit skrutkovača nepretáča a nederie.

Dĺžku skrutky do OSB dosky odporúčame približne 3.5 krát väčšiu, ako je hrúbka OSB dosky. Napr. pre 12mm OSB je vhodná dĺžka skrutky cca 40mm. Hustota skrutiek na meter štvorcový je počítaná podľa všeobecných štandardov a tu platí, že počet skrutiek na meter štvorcový je 30 kusov.

Samozrejme – sú rozdiely v tom, aké je rastrovanie podkladových hranolov alebo v tom, či budú OSB dosky prichytávané o podlahy, steny alebo stropy.

Skrutky do dreva sú centová záležitosť a pomer ich ceny vzhľadom k OSB doskám je minimálny. V praxi sa často stretávame s tým, že rozostup skrutiek od seba je veľký. Šetriť na množstve sa tu naozaj neoplatí.

V prípade, že sa rozhodnete aj pre skrutky do dreva, napíšte nám do dopytu k OSB doskám aj druh, rozmer a počet skrutiek. Určite vám vypracujeme výhodnú ponuku aj na tento materiál.

vigia.sk